my god, how can people have that many? they cost about 12 dollars each! for those that said they had about 30...thats abot 480 DOLLARS! what a waste of money!
poor people could use that for food, or clothes, or... who knows!
i just think thats TERRIBLE!
poor people could use that for food, or clothes, or... who knows!
i just think thats TERRIBLE!